Prekės
Akcijos

Mums svarbu

Mums rūpi

Kubus gamtos mylėtojų klubo baigiamoji II etapo konferencija

2016 02 22

Vasario 18d. Kauno Dainavos pagrindinėje mokykloje sugūžėjo  pedagogai iš visos Lietuvos pasigrožėti vieni kitų projekto darbais bei atsiimti užsitarnautų „Kubuš gamtos mylėtojų klubo“ programos sertifikatų
 
Pristatyta II leidimo programos veiklos ataskaita
 
Ką tik praošus Lietuvos Nepriklausomybės Dienos šventės šurmuliui, 2016 m. vasario 18 d. įvyko II leidimo programos „Kubuš gamtos mylėtojų klubas“ veiklos ataskaitos pristatymas. Kubuš meškiukas kartu su Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos direktore Saule Šerėniene sveikino visus konferencijos dalyvius su sėkmingu projekto įgyvendinimu ir kvietė kartu fotografuotis, bendrauti su kolegomis bei vaišintis nemokamomis vaišėmis! Konferenciją atidarė linksmas Kauno lopšelio – darželio „Želmenėlis“ auklėtinių pasirodymas! Kaipgi Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigoms sekėsi įgyvendinti projekto programą pasakojo įmonės UAB „Osama“ rinkodaros projektų vadovė Asta Babianskienė, kuri minėjo, kokia yra šio projekto svarba šiuolaikinėje visuomenėje ir visoje švietimo sistemoje. Taip pat pranešimo metu buvo pristatytos linksmiausios dalyvių akimirkos, veiklos, jų siųstos nuotraukos, o kadangi projekto dalyviams netrūksta išradingumo – buvo pristatyti ir jų kurti žaismingi vaizdo įrašai, kurie nuspalvino konferenciją dar gražesnėmis spalvomis!
 
Konkurso „Gražiausia vieta jūsų mieste“ nugalėtojai
 
Konferencijos metu, taip pat, buvo paskelbti bei apdovanoti konkurso „Gražiausia vieta jūsų mieste“ nugalėtojai. Jais tapo lopšeliai - darželiai: Druskininkų miestelio „Žibutė”, Šiaulių „Mažieji šnekoriai”, Šiaulių „Coliukė”, Utenos „Varpelis” ir Kauno „Atžalėlė”. Už kūrybingumą buvo pasveikintas Jonavos darželis „Saulutė“.  Sveikiname laimėtojus! O kitiems linkime sėkmės kitais metais, nepamirškite būti išradingais ir kūrybingais!
 
Už pagalbą, idėjas bei iniciatyvą organizuojant šį projektą ir visus veiklos etapus ypatinga padėka skirta projekto partneriams - Kauno lopšeliui – darželiui „Želmenėlis“ bei Lietuvos švietimo pagalbos asociacijai.
 
Konferencijos svečių sveikinimai dalyviams
 
Konferencijoje pranešimą taip pat skaitė ir VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacijos“ atstovė Audronė Viliūtė, kuri visiems dalyviams žaismingai pristatė rūšiavimo tencendijas Lietuvoje bei pasaulyje ir įtikino klausytojus, kad rūšiuoti pakuotes yra labai svarbu. Taip pat, prelegentė pasidžiaugė, kad vyksta tokio pobūdžio projektai ir, kad verslas pamažu įsitraukia į švietimo sferą.
 
Sveikinimo žodį tarė ir Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos direktorė Saulė Šerėnienė, Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė bei Seimo narė Orinta Leiputė. Visos viešnios sveikino dalyvius, už įsitraukimą į tokią naudingą, vaikų visapusišką ugdymą skatinantį projektą ir linkėjo sėkmės tolesniame darbe su vaikais.
 
Dalyvių patirtis bei rekomendacijos
 
Konferencijos metu dalyviai tarpusavyje pasidalino savo projekto vykdymo patirtimi ir pateikė rekomendacijų ateityje formuojamam naujam III – čiajam programos leidimui, kuris numatomas nuo 2016 m. rugsėjo. Organizatoriai pažadėjo, kiek įmanoma, atsižvelti į dalyvių pasiūlymus ir stengtis juos įgyvendinti ateityje. Taip pat, buvo paskelbta, kad darželiai, nespėję prisijungti prie šios programos, dar gali tai padaryti šiais moklso metais, užpildę registracijos formą šiame tinklalapyje bei išsiuntę informaciją dėl knygelių atsiėmimo el. paštu zelmenelis.ld@gmail.com.
 
Konferencijos pabaigoje visi dalyviai gavo šaunius sertifikatus, įrodančius, kad darželiai dalyvavo šiame projekte. Dėkojame visiems dalyviams už jų ambicijas, kūrybingumą ir įsitraukimą! Tikimės, kad prisijungsite prie projekto „Kubuš gamtos mylėtojų klubas“ ir ateityje! Sėkmės!
 

 

Daugiau informacijos apie programą: http://www.gamtosdraugai.kubus.lt/