Prekės
Akcijos

Įmonės istorija

Istorija

UAB „Osama“ veiklos pradžia yra 1997 m., tačiau reali prekybinė veikla prasidėjo jau 1994 m., kai buvo įkurta individuali įmonė ir sumanyta atvežti į Lietuvą spalvotų polietileninių maišelių su rankenomis. Pirmoji partija – apie 15 dėžių – buvo vežama iš Varšuvos keleivinio traukinio kupė.
 
Prekė, jos kaina ir platinimas tiko rinkai ir verslas ėmė didėti. Maišeliai jau nebuvo vežami keleiviniais vagonais, buvo pereita prie mikroautobusų, o dar vėliau – didelių sunkvežimių. Asortimente atsirado sultiniai stikliniuose indeliuose, arbata, kava ir kt. 1997 metais Kaune įkuriant „Osama“ bendrovę, jau buvo suburtas apie 10-ties patyrusių darbuotojų kolektyvas. Tais pačiais metais buvo atidaryti filialai Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. 2002 m. įkurtas filialas Latvijoje – „Osama Distributors“.
 
2012 m. pradėtas vystyti prekybos iš automatų padalinys, kuris šiandien tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje užsiima kavos bei kitų karštųjų gėrimų ir vandens aparatų nuoma bei prekyba. Siūlome aparatus tiek ofisams, tiek didelėms įstaigoms.

2016 m. pradėta vėsioji logistika, kuriai reikalingas specialus temperatūrinis režimas.